Par mums

– Pajumte –

 Viesmīlīga un gaumīga kafejnīca Ziemeļvidzemes pērles – Alūksnes centrā.

Pie mums Tu jutīsies gaidīts un lutināts, jo ēdienkartē noteikti atradīsi kaut ko, kas piemērots tieši Tavām garšas kārpiņām.

Mūsu pavāri nemitīgi pilnveidojas, lai atklātu Tev jaunas garšu nianses. Tāpat mēs ļaujamies jauniem izaicinājumiem, drosmīgi eksperimentējot ar eksotiskiem produktiem un novatoriskiem dizaina risinājumiem.

Ja savā ēdienu izvēlē esi konservatīvāks un nevēlies eksperimentēt, iesakām konsultēties ar mūsu zinošajām un izpalīdzīgajām viesmīlēm, viņas noteikti ieteiks un piedāvās tieši Tev atbiltošu produktu kombināciju.

Sveiki! Esmu Kaspars, kafejnīcas "Pajumte" īpašnieks.

“Vienmēr priecājamies redzēt kafejnīcā mūsu uzticamos klientus, bet tikpat ļoti gaidām ikvienu, kurš pie mums ierodas pirmo reizi.

Mēs augam un attīstāmies līdz ar Tevi un pateicoties Tev, tādēļ, ja vēlies pastāstīt par saviem priekšlikumiem vai ieteikumiem attiecībā uz Pajumti, droši sazinies ar mani pa tālruni +371 26458203.”

Priecāsimies satikties Pajumtē!

SIA Pētersīlis (kafejnīca “Pajumte”) ir iesaistījies ESF projekta «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001).

Projekta realizācijas laiks: 2017. gada 27.janvāris līdz 2023. gada 31. augustam.

Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

Projekta mērķa grupa ir izglītības iestāžu izglītojamie, kas mācās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās.

Projekta izmaksas tiek segtas 85% no ESF (Eiropas Sociālā fonda), 15%no Latvijas valsts budžeta finansējuma.